Golfclub

Clubbestuur en commissies

Bestuur  
Léon Wever Voorzitter
  leon.wever@gmail.com
  Algemene coördinatie, externe contacten (NGF/SGK/SGWN/Verbond), Golfweek, H&R Commissie, Commissie van Beroep, Vertrouwenspersoon
Rob van Weenen Secretaris
  secretaris@golfclubkralingen.nl
  Secretariaat, ledenadministratie, ledencommissie, handicapregistratie, communicatie(commissie)
Lex van der Hoek Penningmeester
  penningmeester@gckralingen.nl
  Financiën, verzekeringen, Kascommissie, businessclub, sponsoring
Edwin Dokter Commissaris Sport
  ejrdokter@gmail.com
  Golfbaan, Golfweek, golfregels, R&H-commissie
Willemijn Schuur Commissaris Sport en Jeugd
  willemijnschuur@outlook.com
  Wedstrijden en evenementen

 

Commissies
Handicap- & Regelcommissie:
Edwin Dokter 06-48798183 rhcommissie@gckralingen.nl
 
Vertrouwenspersoon
Kirsten Lammers-Roselaar 06-40333754

vertrouwenspersoon@gckralingen.nl

info@lammers-roselaar.nl

 
Commissie van Beroep
Albert Wiggers 06-20741081 ajm.wiggers@telfort.nl
     
Ledencommissie:
Albertine Smit-Hoytema van Konijnenburg 06-27543272 ledencommissie@gckralingen.nl
 
Communicatiecommissie
Leon Wever 06-15035434 nieuwsbriefgck@gmail.com
Edwin Hazekamp 06-54907245 e.hazekamp@upcmail.nl
Petra Posthuma 06-27230028 nieuwsbriefgck@gmail.com
 
Kascommissie
Iris Broersma 06-53683274 mail@irisbroersma.nl
 
Wedstrijdcommissie
Durk Landman 06-41855543 info@durklandman.nl
 
Competitiecommissie
Robbert Kloosterman 06-43083838 rwpk@live.nl
 
Evenementencommissie
Rob van Os 06-50632917 familievanos@outlook.com
 
Jeugdcommissie
Herman Slagter 06-55107533 info@riverpark.nl
 
Herencommissie
Michiel van Ravesteyn 06-36190091 mgvanravesteyn@gmail.com
 
Damescommissie
Nel van der Burgh 010-4227484 nelvanderburgh@ziggo.nl
 
Businessclub
Gert van Essen 06-53934770 ndolagert@gmail.com
 
Solheim Cup
 
Ryder Cup
Marco van Wijk 010-4502466

marco@autoschadevanwijk.nl

   

 

Handicartcommissie
Will Kerkhoff

06-40229148

willkerkhoff79@gmail.com
 
Consul Stichting Old Grand Dad
Gerard Smits 06-14696789 gerardsmits@me.com

 

Klik hier voor de statuten , het huishoudelijk reglement en het privacyreglement van de golfclub.