Golfclub

Clubbestuur en commissies

Bestuur  
Léon Wever Voorzitter
  leon.wever@gmail.com
  Algemene coördinatie, externe contacten (NGF/SGK/SGWN/Verbond), Golfweek, H&R Commissie, Commissie van Beroep, Vertrouwenspersoon
Tineke Sjerps Secretaris
  secretaris@gckralingen.nl
  Secretariaat, ledenadministratie, Ledencommissie, Communicatiecommissie
Gert van Essen Penningmeester
  penningmeester@gckralingen.nl
  Financiën, verzekeringen, Kascommissie, sponsoring
Edwin Dokter Commissaris Sport
  ejrdokter@gmail.com
  Golfbaan, Golfweek, golfregels
Lex van der Hoek Commissaris Sport en Jeugd
  lex@vdhcorporatefinance.nl
  Wedstrijden en evenementen

 

Commissies
Handicap- & Regelcommissie:
Edwin Dokter 06-48798183 rhcommissie@gckralingen.nl
 
Vertrouwenspersoon
Kirsten Lammers-Roselaar 06-40333754

vertrouwenspersoon@gckralingen.nl

 
Commissie van Beroep
Leo Starmans 010-4525942 lestar@zonnet.nl
Albert Wiggers 06-20741081 ajm.wiggers@telfort.nl
 
Bestuur Stichting Kralingse Golfweek / Golfweekcommissie
Simone Mählmann 06-51231150 smahlmann@hotmail.com
 
Ledencommissie:
Eugenie Schrama 06-54674966 ledencommissie@gckralingen.nl
 
Communicatiecommissie
Leon Wever 06-15035434 nieuwsbriefgck@gmail.com
Edwin Hazekamp 06-54907245 e.hazekamp@upcmail.nl
Petra Posthuma 06-27230028 nieuwsbriefgck@gmail.com
 
Kascommissie
Maurice Young 06-53382314 young.maurice@gmail.com
 
Wedstrijdcommissie
Lijntje Zandee 06-28780448 lijntje.zandee@gmail.com
 
Competitiecommissie
Wim van Nieuwenhuijzen 05-3706214 wni@online.nl
 
Evenementencommissie
Edwin Hazekamp 06-54907245 e.hazekamp@upcmail.nl
 
Seniorencommissie
Gerard Smits 06-14696789 gerardsmits@me.com
Henriette Jung 06-30601567 henriettejung@planet.nl
 
Herencommissie
Michiel van Ravesteyn 06-36190091 mgvanravesteyn@gmail.com
 
Damescommissie
Nel van der Burgh 010-4227484 nelvanderburgh@ziggo.nl
 
Solheimcup
Monique Wiegerinck 06-14164586 mfmberger@gmail.com
 
Handicartcommissie
Will Kerkhoff

06-40229148

Willkerkhoff79@gmail.com
 
Consul Stichting Old Grand Dad
Gerard Smits 06-14696789 gerardsmits@me.com

 

Klik hier voor de statuten en het huishoudelijk reglement van de golfclub.

Cookie instellingen

Wij gebruiken cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Informatie over de verwerking van (persoons)gegevens kunt u vinden in de privacyverklaring.

Privacyverklaring | Sluiten