Golfclub

De club

Bestuur  
Ben Hoek Voorzitter
  voorzitter@gckralingen.nl
  Algemene Coördinatie, Externe Contacten (NGF/SOGK/Verbond), Golfweek, H&R Commissie, Commissie van Beroep
Hubert Collée Secretaris
  secretaris@gckralingen.nl
  Secretariaat, Ledenadministratie, Nieuwe Leden Commissie, Communicatiecommissie
Gert van Essen Penningmeester
  penningmeester@gckralingen.nl
  Financiën, Verzekeringen, Kascommissie, Sponsorcommissie, ICT Commissie
Jaap Jacobi Commissaris Sport
  jaapjacobi@outlook.com
  Wedstrijdcommissie, Seniorencommissie, Herencommissie, Handicart, Old Grand Dad
Anke Hamerslag Commissaris Sport
  ankehamerslag@gmail.com
  Damescommissie, Jeugdcommissie, Competitiecommissie, Evenementencommissie

 

Commissies
Handicap- & Regelcommissie:
M. Elvers (Vz) 06-15064121 rhcommissie@gckralingen.nl
 
Vertrouwenspersoon
K. Lammers-Roselaar 06-40333754
 
Commissie van Beroep
J.L.E.M. Starmans (Vz) 010-4525942 lestar@zonnet.nl
A.J.M. Wiggers 06-20741081 ajm.wiggers@telfort.nl
 
Bestuur Stichting Kralingse Golfweek / Golfweekcommissie
Simone Mählmann (Vz) 06-51231150 smahlmann@hotmail.com
 
Leden Commissie:
F.M. Lottman 06-54903233 j.lottman@hetnet.nl
 
Communicatiecommissie
L.J.S. Wever 06-15035434 nieuwsbrief@gckralingen.nl
E.R. Hazekamp 06-54907245 e.hazekamp@upcmail.nl
 
Kascommissie
P.S. Praalder 010-2125799 patrick.praalder@ziggo.nl
M.M.A Young 06-53382314 young.maurice@gmail.com
 
Wedstrijdcommissie
M. de Visser (Vz) 06-41542929 mdv123@xs4all.nl
 
Competitiecommissie
M. Buningh 06-31788094 mbuningh@gmail.com
 
Evenementencommissie
E.R. Hazekamp (Vz) 06-54907245 e.hazekamp@upcmail.nl
 
Seniorencommissie
G. Smits (Vz) 06-14696789 gerardsmits@me.com
H.E. Jung 06-30601567 henriettejung@planet.nl
 
Herencommissie
M. van Ravesteyn 06-36190091 mgvanravesteyn@gmail.com
 
Damescommissie
Mw P.M. v.d. Burgh (Vz) 010-4227484 nelvanderburgh@ziggo.nl
 
Sollheimcup
Mw M. Wiegerinck (Vz) 06-14164586 mfmberger@gmail.com
 
Handicartcommissie
A.J. van Esch (Vz) 06-53433130 aadvanesch@hetnet.nl
 
Consul St. Old Grand-Dad
T.M. Graat 010-4470326 ptomgraat@yahoo.com

Cookie instellingen

Wij gebruiken cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Informatie over de verwerking van (persoons)gegevens kunt u vinden in de privacyverklaring.

Privacyverklaring | Sluiten