Golfclub

De club

Bestuur  
Ben Hoek Voorzitter
  voorzitter@gckralingen.nl
  Algemene Coördinatie, Externe Contacten (NGF/SOGK/Verbond), Golfweek, H&R Commissie, Commissie van Beroep
Hubert Collée Secretaris
  secretaris@gckralingen.nl
  Secretariaat, Ledenadministratie, Nieuwe Leden Commissie, Communicatiecommissie
Gert van Essen Penningmeester
  penningmeester@gckralingen.nl
  Financiën, Verzekeringen, Kascommissie, Sponsorcommissie, ICT Commissie
Jaap Jacobi Commissaris Sport
  jaapjacobi@outlook.com
  Wedstrijdcommissie, Seniorencommissie, Herencommissie, Handicart, Old Grand Dad
Anke Hamerslag Commissaris Sport
  ankehamerslag@gmail.com
  Damescommissie, Jeugdcommissie, Competitiecommissie, Evenementencommissie

 

Commissies
Handicap- & Regelcommissie:
Matthijs Elvers 06-15064121 rhcommissie@gckralingen.nl
 
Vertrouwenspersoon
Kirsten Lammers-Roselaar 06-40333754

vertrouwenspersoon@gckralingen.nl

 
Commissie van Beroep
Leo Starmans 010-4525942 lestar@zonnet.nl
Albert Wiggers 06-20741081 ajm.wiggers@telfort.nl
 
Bestuur Stichting Kralingse Golfweek / Golfweekcommissie
Simone Mählmann 06-51231150 smahlmann@hotmail.com
 
Ledencommissie:
Eugenie Schrama 06-54674966 ledencommissie@gckralingen.nl
 
Communicatiecommissie
Leon Wever 06-15035434 nieuwsbrief@gckralingen.nl
Edwin Hazekamp 06-54907245 e.hazekamp@upcmail.nl
Petra Posthuma 06-27230028 nieuwsbrief@gckralingen.nl
Kascommissie
Patrick Praalder 010-2125799 patrick.praalder@ziggo.nl
Maurice Young 06-53382314 young.maurice@gmail.com
 
Wedstrijdcommissie
Harry Tazelaar 06-45400434 harrytazelaar@gmail.com
 
Competitiecommissie
Michiel Buningh 06-31788094 mbuningh@gmail.com
 
Evenementencommissie
Edwin Hazekamp 06-54907245 e.hazekamp@upcmail.nl
 
Seniorencommissie
Gerard Smits 06-14696789 gerardsmits@me.com
Henriette Jung 06-30601567 henriettejung@planet.nl
 
Herencommissie
Michiel van Ravesteyn 06-36190091 mgvanravesteyn@gmail.com
 
Damescommissie
Nel van der Burgh 010-4227484 nelvanderburgh@ziggo.nl
 
Solheimcup
Monique Wiegerinck 06-14164586 mfmberger@gmail.com
 
Handicartcommissie
Will Kerkhoff

06-40229148

Willkerkhoff79@gmail.com
 
Consul Stichting Old Grand Dad
Gerard Smits 06-14696789 gerardsmits@me.com

Cookie instellingen

Wij gebruiken cookies om uw gebruikerservaring te verbeteren. Informatie over de verwerking van (persoons)gegevens kunt u vinden in de privacyverklaring.

Privacyverklaring | Sluiten